Українська (UA)English (UK)

Екскурсійні пропозиції по м. Бережани та його околицях

Екскурсійні пропозиції по м. Бережани та його околицях

Збережений цілісний історико-архітектурний комплекс історичного середмістя Бережан, окремі високомистецькі пам’ятки архітектури міста, історична значимість населеного пункту (відображена як в його архітектонічній, так і в меморіальній спадщині), естетичний природний фон міських околиць – все це для тих, хто цікавиться історією. ДІАЗ у  м. Бережани запрошує гостей нашого міста оглянути його архітектуру з XVI-XVII ст., помилуватися збереженою містобудівною планувальною системою, відчути красу і свіжість чарівних природних околиць. Співробітники Заповідника нададуть Вам необхідні краєзнавчі консультації, які допоможуть глибше та різноманітніше познайомитися з Бережанами, а також з її навколишнім естетичним оточенням.Ваші індивідуальні походи по місту та околицях будуть більш раціональними, осмисленими та пізнавальними після отриманих від нас краєзнавчих і пам’яткознавчих порад. Ви побачите край  очима людини, добре знайомої з ним.

Звертайтеся

 в  Державний  історико-архітектурний заповідник у м. Бережани і Ваші знання про оточуючий світ суттєво збагатяться. А в цьому ми Вам з радістю допоможемо.

 Екскурсії  можна замовити в Заповіднику за адресою: 

вул. Вірменська, 4, м. Бережани, Тернопільська обл.;

тел/факс: (03548)  2-15-52; e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

або

вул. Банкова, 4а, науково-дослідний і культурно-освітній відділ  

тел: (03548)  2-41-04;  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Бережанський замок –  тел: (03548)  2-54-40