Екскурсійні пропозиції по м. Бережани та його околицях

Збережений цілісний історико-архітектурний комплекс історичного середмістя Бережан, окремі високомистецькі пам’ятки архітектури міста, історична значимість населеного пункту (відображена як в його архітектонічній, так і в меморіальній спадщині), естетичний природний фон міських околиць – все це для тих, хто цікавиться історією. ДІАЗ у  м. Бережани запрошує гостей нашого міста оглянути його архітектуру з XVI-XVII ст., помилуватися збереженою містобудівною планувальною системою, відчути красу і свіжість чарівних природних околиць.

 

Співробітники Заповідника нададуть Вам необхідні краєзнавчі консультації, які допоможуть глибше та різноманітніше познайомитися з Бережанами, а також з її навколишнім естетичним оточенням.Ваші індивідуальні походи по місту та околицях будуть більш раціональними, осмисленими та пізнавальними після отриманих від нас краєзнавчих і пам’яткознавчих порад. Ви побачите край  очима людини, добре знайомої з ним.

Звертайтеся

 в  Державний  історико-архітектурний заповідник у м. Бережани і Ваші знання про оточуючий світ суттєво збагатяться. А в цьому ми Вам з радістю допоможемо.

 Екскурсії  можна замовити в Заповіднику за адресою: 

вул. Вірменська, 4, м. Бережани, Тернопільська обл.;

тел: +380971832945; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або

вул. Банкова, 4а, науково-дослідний і культурно-освітній відділ  

тел: +380977306093;  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.